Naša ponuka

Služby zubnej ambulancie

Od rutinnej kontroly po rozsiahlu rekonštrukciu

Poskytujeme služby od rutinnej kontroly po rozsiahlu rekonštrukciu chrupu a za odvedenou prácou si stojíme. Uchádzame sa o dôveru pacientov so strachom zo zubného ošetrenia,  ktorým trpí vyše 10 % populácie. Tešíme sa, keď sa nám spolu podarí prekonať nepríjemné pocity. Liečime aj pacientov s parodontitídou. Uplatňujeme postup komplexného plánovania výkonov.

zubna-ambulancia-bez-bolesti-1-
rontgen

Náš pomocník 3D CT röntgen

 Naša ambulancia architektonicky kombinuje jednoduché línie, presklené steny a drevo. Vzdušnosť jej dodávajú 3-metrové otvorené stropy.  Máme aj miestnosť radiologickej diagnostiky s novým 3D CT röntgenom. Zubárske kreslá sú na ergonomické ovládanie. Používame 3D plánovanie implantátov a technológiu vizualizácie.  Opierame sa o vysokú úroveň vzdelania v zubnom lekárstve. 

Gummy smile - upravíme ďasno, čím sa predĺži zub 

 Ak pacientom vidieť nad hornými zubami ďasno, neradi sa usmievajú. Ďasno prekrýva časť zuba a mení jeho tvar na príliš malý a príliš široký. Je to estetický problém gummy smile, s ktorým si vieme poradiť v našej zubnej ambulancii. Ďasno skrátime, čím zub predĺžime. Táto malá zmena má veľký efekt - významne skrášli úsmev.

usmev-zuby

Prevencia, dentálna hygiena

Prevencia a pravidelná dentálna hygiena je v záujme väčšiny pacientov, ktorí dbajú o svoje zdravie a zdravie svojich zubov. Preventívnu prehliadku odporúčame vykonať aspoň 2-krát za rok. Predídete tak zubnému kazu, zápalom ďasien a iným ochoreniam. Naši pacienti už poznajú výhody pravidelnej prevencie a profesionálnej dentálnej hygieny, ktorú u nás pravidelne absolvujú. Pridajte sa k nim a premeňte starostlivosť o zdravé zuby na nový lifestyle so žiarivým úsmevom.

Zistite viac

Protetika - každý zub je jedinečný

Endodoncia - ako vyzametať kanáliky

Endodoncia sa zaoberá ošetrením zubnej drene a koreňových kanálikov. Týmto spôsobom sa dajú ošetriť zapálené zuby a predĺži sa ich životnosť, takže sa nemusia vytrhnúť. Základom kvalitnej koreňovej výplne je dôkladná dezinfekcia a nepriepustné vyplnenie koreňových kanálikov. V našej ambulancii využívame poznatky z najnovších vedeckých výskumov v endodoncii, a tak zabezpečujeme vysokú kvalitu ošetrenia.

Zistite viac

Záchovná stomatológia - ak prídete včas

Záchovná stomatológia sa zaoberá opravou zuba mierne poškodeného kazom alebo po úraze. Zuby sa vypĺňajú rôznymi materiálmi, známymi ako plomby. Moderné sú svetlom tuhnúce kompozity a keramické inlaye, ktoré sa dajú farebne prispôsobiť vlastnému zubu. Keď sa zub včas ošetrí, predídeme jeho väčšiemu poškodeniu.

Implantológia a stomatochirurgia - moderná terapia

Implantológia je neodmysliteľnou súčasťou modernej terapie straty zubov. V dnešnej stomatológií vieme nahradiť zuby implantátmi, ktoré plnia úlohu zubného koreňa. Nemusíme pri tom zbytočne obrusovať ostatné zuby, čo je pre pacienta šetrnejšie. Výhodou implantácie je aj stabilizácia kosti a komfortná rekonštrukcia chrupu.

V minulosti sa chýbajúce zuby nahradili snímateľnou protézou, alebo sa obrúsili zdravé zuby, na ktoré sa nasadil mostík.

Okrem implantológie poskytujeme aj služby dentoalveolárnej chirurgie/stomatochirurgie od jednoduchej extrakcie zubov, chirurgickej extrakcie zubov múdrosti až po náročné augmentácie kosti, teda jej výplne.

S našimi bohatými skúsenosťami vám poradíme vybrať si individuálne riešenie. Každý chirurgický zákrok odborne plánujeme spolu s pacientom.

Parodontológia spevňuje ďasno

Parodontológia sa zaoberá ošetrením zapálených ďasien a správnym postupom sa dá úplne vyliečiť. Ľudovo nazývaná parodontóza je chronický zápal parodontu, teda ďasien a kosti. Baktérie v ústach parodont napádajú a zapríčiňujú úpadok kosti. Dlhodobo zanedbaná liečba parodontitídy má za následok zvýšenú kývavosť zubov, až ich stratu. Zápal má vplyv aj na iné závažné ochorenia ako sú diabetes, ateroskleróza, infarkt, reuma alebo predčasný pôrod s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Liečbe sa venujeme intenzívne už vyše 20 rokov.

Zistite viac

stvorec
ambulancia-lindau-aesthetic-info

Dohodnite si termín

Napište nám Zavolejte nám