Naši lekári a Zubní asistenti

Tím našej zubnej ambulancie 

Martin Plevák

zubný lekár, riaditeľ Zubnej ambulancie Doc. Lindauera - Lindau Aesthetic, protetika, implantológia, estetická rekonštrukcia zubov

Vyštudoval a pracoval v Nemecku. Získal bohaté skúsenosti v dvoch nemeckých ambulanciách, kde sa dostal k mnohým výkonom a pracoval so špičkovými technológiami. Odborne narástol počas starostlivosti o stovky pacientov. Venuje sa najmä implantológii, protetike a smile designu, má zmysel pre detail. Zaujíma sa o nové technológie a materiály.

Zistite viac

Eva Šubová

zubná lekárka, protetika, endodoncia, záchovná stomatológia

Študovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. V ambulancii sa špecializuje na protetiku, endodonciu a záchovnú stomatológiu. 

    

Dominika Lelkes

zubná lekárka, protetika, chirurgia, záchovná stomatológia

Študovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. V ambulancii sa s veľkou záľubou venuje protetike, implantológii a záchovnej stomatológii. Vo voľnom čase rada cestuje po Európe, cvičí jogu, snowboarduje, maľuje a chodí na prechádzky so psom.  

    

Michaela Červenková

zubná asistentka

Príjemná, trpezlivá a empatická.  Zo zubnej medicíny ju najviac zaujíma chirurgia. Rada asistuje pri náročných chirurgických zákrokoch  ako je augumentácia, teda doplnenie kostného tkaniva. Okrem toho veľa číta, baví ju móda, turistika a cestovanie. Dokonale si oddýchne pri  pestovaní izbových rastlín. 

Zuzana Vadkertiová

zubná lekárka, endodoncia, protetika, záchovná stomatológia

Špecializuje sa na endodonciu a záchovnú konzervatívnu stomatológiu. Jej doménou je čistenie zubných kanálikov.  Pri tomto výkone je dôležité mať presnosť, vysokú koncentráciu a cit v ruke.  Keď sa jej kolega pozrie na jej prácu na rontgenovej snímke,  tak povie, že výsledok je učebnicový. Udržiava sa fit na bicykli, závodne  robí triatlon. 

Andrea Jakubcová

prvý kontakt s pacientami, tímlíderka

Andrea je doktorka prírodných vied, ktorá zmenila svet chémie za prácu v zubnej ambulancii. Zmena profesie bola pre ňu veľkou výzvou, no v tejto práci sa našla.  Je empatická, zhovorčivá, má dobré organizačné schopnosti. Z predošlých pracovných pozícií má skúsenosti s vedením tímu, ako aj z oblasti dentálnej hygieny.  Má rada turistiku, bicyklovanie a dobrý film.  

Fábián Bohoň

zubný asistent

Náš špecialista na dentálnu hygienu a Guided Biofilm Therapy.  Má pod palcom aj bielenie zubov pomocou špičkovej bieliacej technológie Fläsh. Do našej zubnej ambulancie si priniesol skúsenosti z kliniky čelustnej chirurgie. Vo voľnom čase sa zaujíma o módu, cestovanie a fitness.   

Denis Ruškár

zubný lekár, endodoncia, záchovná stomatológia

Zaujíma sa o viaceré odbory stomatológie, najmä o konzervatívnu stomatológiu. Absolvoval sériu domácich i zahraničných školení o endodoncii, čo je ošetrenie koreňových kanálikov. Vo voľnom čase sa venuje basketbalu, posilňovaniu a hudbe. Má rád retro – vinylové platne.

Kristína Lelkes

zubná asistentka

 

    

Karin Guzyová

zubná asistentka

 

    

Sme multijazyční

Service for you in different languages.Our international team in the dental office speaks with foreign patients not only Slovak, but also English and German.
Zubná ambulancia Doc. Lindauera spricht viele Sprachen. Das Team unserer Zahnarztpraxis spricht deutsch, englisch und slowakisch, damit sich die Patienten aus ganz Europa bei uns wohlfühlen.

Ponuka služieb
photo
ambulancia-lindau-aesthetic-kariera-personal-1-

Kariéra u nás

Chcete sa stať posilou nášho tímu? Ak ste zubná lekárka, zubný lekár alebo zubná asistentka či zubný asistent a máte záujem pracovať s nami, pošlite nám váš životopis. 

Zistite viac
Napište nám Zavolejte nám